Automatyk Utrzymania Ruchu

JOBME S.A.

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Międzynarodowy producent w branży opakowań w związku z modernizacją parku maszynowego i zakupem nowoczesnych urządzeń i maszyn, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • W okresie próbnym zapoznanie się z parkiem maszyn, warsztatem i harmonogramami prac i przeglądów
  • Zapoznanie się z obsługą specyficznych maszyn i urządzeń i następnie samodzielna bieżąca współpraca z zespołem utrzymania ruchu
  • Diagnoza i usuwanie awarii
  • Stałe zapewnianie dostępności i sprawności maszyn i urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zdobyte pierwsze doświadczenia w dziale utrzymania ruchu przy naprawie maszyn przemysłowych (od kilku miesięcy do kilku lat)
  • Znajomość specyfiki pracy w branży opakowań, poligraficznej lub na terenie drukarni będzie stanowiła ogromny atut w rekrutacji
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (automatyka, elektronika, mechatronika)
  • Umiejętność komunikacji na poziomie podstawowym w j. angielskim (język techniczny, potrzebny w rozmowie z zagranicznymi serwisantami)
  • Umiejętność programowania sterowników np. marki Siemens lub Lenze
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność budowania relacji z różnymi grupami pracowników
  • Podejście zorientowane na rozwiązywanie problemów
  • Doświadczenie w systemach TPM oraz Lean - mile widziane

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie stałe (do negocjacji indywidualnych, wysokość uzależniona od kwalifikacji)
  • Umowę o pracę na okres próbny, kolejna umowa na czas nieokreślony
  • Premie od wyników
  • Bony okolicznościowe
  • Odpowiednie narzędzia pracy (telefon, komputer, walizka narzędziowa, mierniki diagnostyczne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach działu
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego (tryb indywidualny z lektorem)
  • Pomoc w relokacji oraz organizacji nowego miejsca zamieszkania na czas tymczasowy (nieodpłatne mieszkania służbowe dla pracowników)
  • Przez pierwsze 3 miesiące praca w systemie 8-16.00
  • Możliwość finansowania w całej wysokości dalszej edukacji (studia wyższe lub podyplomowe)
  • Szkolenia ze sterowników Siemens S7, poparte certyfikatem

Zapraszamy osoby kończące edukację i planujące zdobyć doświadczenie zawodowe

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Automatyka