Automatyk Utrzymania Ruchu

Devire

Koszalin, zachodniopomorskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Koszalin

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna z branży spożywczej. W związku  z rozwojem struktur firma poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych, wykonywanie napraw i przeglądów prewencyjnych zgodnie z harmonogramem

Współpraca z utrzymaniem ruchu  w zakresie rozwiązywania problemów z automatyką

Konfiguracja, diagnostyka i programowanie sterowników PLC (OMRON, SIEMENS, B&R);

Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań prewencyjnych w celu usprawnienia ciągłości pracy

Dokonywanie przeglądów okresowych

Wymagania:

Wykształcenie średnie techniczne lub inżynierskie o profilu automatycznym, elektronicznym lub pokrewnym

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (1-2 lata)

Uprawnienia SEP do 1KV

Znajomość układów automatyki przemysłowej

Umiejętność analitycznego myślenia, gotowość do podejmowania decyzji

Klient oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjny pakiet benefitów

Możliwość rozwoju  w międzynarodowej organizacji

Devire Devire Devire Devire