Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

automatyk utrzymania ruchu

Nr ref.: 31475
Praca stała
Lokalizacja: Elbląg

Zakres obowiązków:
  • diagnostyka, naprawy i przeglądy maszyn i urządzeń w Zakładzie Turbin (obrabiarki CNC, urządzenia transportowe)

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2–zmianowym oraz gotowość do pracy w nadgodzinach
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

Oferta:
  • stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • dostęp do wiedzy i doświadczenia
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)