Automatyk Utrzymania Ruchu - Siemianowice Śląskie

Work Service Express.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy liderem w branży Human Resources w Polsce. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

MAMY PRACĘ DLA CIEBIE na stanowisku:

Automatyk Utrzymania Ruchu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn, urządzeń i sprzętu na zakładzie;
  • bieżące usuwanie usterek;
  • planowe działania konserwacyjne;
  • dbałość o planowy zakup części zamiennych;
  • prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • uprawnienia SEP min. do 1 kV typu „E”
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych
  • znajomość klasycznych sterowań elektrycznych
  • znajomość sterowań opartych o sterowniki programowalne
  • minimalna znajomość programów narzędziowych sterowników SIMATIC
  • podstawowa znajomość układów napędowych opartych o przemienniki częstotliwości
  • podstawowa znajomość układów elektronicznych
  • znajomość pracy w utrzymaniu ruchu

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.