Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Odpowiedzialność za stałą gotowość maszyn i urządzeń;
- Szybkie i skuteczne usuwanie usterek i przywracanie funkcjonalności systemów;
- Nadzorowanie pomiarów zdolności (Cmk);
- Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych;
- Ustalanie listy części krytycznych oraz ich stanów minimalnych.

Wymagania

Oczekiwania:

- Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - preferowane specjalizacje to elektrotechnika, elektronika, automatyka;
- Uprawnienia SEP (E i D);
- Znajomość sterowników przemysłowych Siemens S7 oraz umiejętność ich diagnostyki;
- Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych;
- Uprawnienia elektryczne w zakresie dozoru i eksploatacji;
- Samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Miejsce wykonywanej pracy: okolice Wrocławia.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria