Opis stanowiska pracy

Nasza firma dysponuje dużym biurem konstrukcyjno-technologicznym zajmującym się opracowaniem koncepcji i wykonaniem projektów maszyn i linii produkcyjnych sprzedawanych na terenie Polski i Europy. Poszukujemy kandydatów do siedziby biura w Tarnowie lub Gliwicach

Pracownik będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów, tworzenie dokumentacji elektrycznej i automatyki do projektowanych linii. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia oraz zakwaterowanie na terenie Tarnowa, oraz możliwość rozwoju zawodowego i pracy w zespole automatyków -projektantów o bardzo dużym doświadczeniu i licznych osiągnięciach

Do obowiązków kandydata będzie należało:

  • tworzenie dokumentacji elektrycznej i automatyki do projektowanych linii
  • programowanie sterowników PLC, napędów
  • uruchomienie i przekazanie linii do eksploatacji
  • tworzenie dokumentacji techniczno- ruchowej

Wymagania

  • wykształcenia wyższego, preferowany kierunek automatyka, robotyka, mechatronika
  • wiedzy ogólnej na temat systemów sterowania
  • znajomość systemów napędowych
  • umiejętności tworzenia i czytania dokumentacji elektrycznej
  • znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej
  • dużej samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Przedział wynagrodzenia:4.000,00 zł - 8.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
  • Firma oferuje w ramach pakietu nieodpłatnie w użytkowanie mieszkanie o wysokim standardzie dla kandydata ( ewentualnie wraz z rodziną ) w Tarnowie
  • Dodatkowe ubezpieczenie i Kartę Medyczną
  • Pakiet sportowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się w chwili obecnej konstruowaniem maszyn i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Bankowość, Praca Praca na produkcji