Automatyk projektant

Czubaka Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Tarnów

Do obowiązków kandydata będzie należało:
- tworzenie dokumentacji elektrycznej i automatyki do projektowanych linii
- programowanie sterowników PLC, napędów
- uruchomienie i przekazanie linii do eksploatacji
- tworzenie dokumentacji techniczno- ruchowej

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia
- konkurencyjne warunki zatrudnienia

Firma oferuje w ramach pakietu nieodpłatnie w użytkowanie mieszkanie o wysokim standardzie dla kandydata ( ewentualnie wraz z rodziną )
Pakiet medyczny
Pakiet sportowy

Wymagania

- wykształcenia wyższego, preferowany kierunek automatyka, robotyka, mechatronika
- wiedzy ogólnej na temat systemów sterowania
- znajomość systemów napędowych
- umiejętności tworzenia i czytania dokumentacji elektrycznej
- znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn
- gotowość do wyjazdów służbowych
- umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej
- dużej samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Nasza firma dysponuje dużym biurem konstrukcyjno-technologicznym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca na produkcji, Praca IT - Project Management