ManpowerGroup Sp. z o.o.

Automatyk Programista

Miejsce pracy: Olsztyn
Zadania:
  • Programowanie sterowników PLC, HMI
  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania systemu kontroli
  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych
  • Analiza opisu funkcjonalnego
  • Pisanie instrukcji obsługi
  • Wsparcie zespołu

Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia jako Automatyk Programista
  • Umiejętność programowania sterowników PLC Siemens (s7-1500)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej, szczególnie związanej z nabiałem
  • Znajomość środowiska SIMATIC - STEP 7, TIA, Allen Bradley, WinCC Flex
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Gotowość do pracy w delegacji (do 50% praca w terenie)

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz roczne premie
  • Umowę o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • Narzędzia do pracy - laptop, telefon
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwości awansu i rozwoju w ramach struktur firmy
  • Komfortowe warunki pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość podróżowania w ramach podejmowanych obowiązków

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials