Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie systemów automatyki i sterowania,
  • Programowanie sterowników PLC i robotów przemysłowych,
  • Programowanie paneli operatorskich,
  • Programowanie systemów SCADA,
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych opracowań i zadań,
  • Uruchamianie systemów automatyki,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Szkolenie użytkowników końcowych,
  • Prace serwisowe.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: preferowany kierunek Automatyka, Informatyka, Robotyka, Mechatronika,
  • Umiejętność programowania sterowników PLC,
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej (EPLAN lub innej),
  • Mile widziana umiejętność tworzenia schematów elektrycznych,
  • Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych – delegacje,
  • Gotowość do podjęcia prac zmianowych wynikająca ze specyfiki działalności firmy,
  • Duża samodzielność i zaangażowanie w realizacji podjętych zadań.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i poznania nowości branżowych, poprzez stosowanie ich w opracowywanych ambitnych aplikacjach,
  • Motywujące i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia i materiały do pracy,
  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem inżynierów,
  • Możliwość prowadzenia samodzielnych projektów,
  • Ogromne możliwości rozwoju oraz kreatywnego myślenia,
  • Zapewniamy elastyczny czas pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w automatyzacji i robotyzacji p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria