Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Kostrzyniu nad Odrą w województwie lubuskim, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

automatyk - programista

Nr ref.: 30895
Praca stała
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Zakres obowiązków:
  • programowanie sterowników PLC
  • udział w programowaniu  maszyn
  • programowanie paneli operatorskich
  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń przetwórczych w zakresie automatycznym i elektrycznym
  • usuwanie awarii na liniach produkcyjnych: mechaniczne, elektryczne
  • uruchamianie nowych i optymalizacje istniejących systemów automatyki

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe - automatyka przemysłowa, elektronika, elektrotechnika bądź pokrewne
  • min. 2  letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi komputera oraz czytania dokumentacji technicznej
  • uprawnienia kwalifikacyjne serii „E” w zakresie eksploatacji do 1kV
  • znajomość systemów PLC
  • znajomość obsługi, napraw maszyn i urządzeń w zakresie automatyki przemysłowej, układów elektrycznych
  • znajomość obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - terminologia techniczna
  • znajomość oprogramowania Siemens, Rockwell oraz obsługi robotów Fanuc będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  •  umowa o pracę - podstawa i dodatki premiowe
  •  pakiet medyczny
  •  dodatki socjalne
  •  możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  •  praca dwuzmianowa

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)