Automatyk/Programista PLC

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla swojego strategicznego Klienta - wiodącego producenta osprzętu elektrotechnicznego, narzędzi i urządzeń - poszukujemy osoby na stanowisko:

Automatyk/Programista PLCMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • modernizacja urządzeń, tworzenie koncepcyjnych projektów elektrycznych
  • opracowanie schematów elektrycznych na podstawie założeń projektowych
  • dobór urządzeń i sporządzanie kosztorysów
  • tworzenie oprogramowania PLC, HMI i SCADA oraz jego testowanie (Siemens, Omron)
  • diagnozowanie usterek z zakresu automatyki i elektroniki na liniach produkcyjnych, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn
  • zapewnienie wsparcia w przypadku awarii instalacji
  • kontakt z poddostawcami i podwykonawcami

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektrotechnika, robotyka lub pokrewne)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • mile widziana umiejętność czytania schematów pneumatycznych i hydraulicznych
  • znajomość obsługi i programowania sterowników PLC (Siemens, Omron)
  • znajomość oprogramowania narzędziowego (ePLAN, Tia Portal, Sysmac, CX-One)
  • doświadczenie w programowaniu robotów
  • znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • doświadczenie w pracach instalacyjnych
  • umiejętności organizacyjne, praca w zespole, łatwość komunikacji
  • mile widziane zaświadczenie kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji do 1 kV
  • prawo jazdy kategoria B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego - pakiet technicznych szkoleń branżowych
  • pakiet benefitów m. in. karta sportowa MultiSport, opieka zdrowotna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, program inwestycyjny
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizacji planu  pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.