Automatyk-Programista PLC

HEWITEC S.C.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Automatyk-Programista PLC

Opis stanowiska:

• przygotowanie programów PLC

• tworzenie wizualizacji

• uruchomienia na obiektach w kraju i/lub zagranicą

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunek Automatyka, Robotyka

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

• prawo jazdy kat. B

• gotowość do wyjazdów służbowych

• podstawowa znajomość sterowników PLC Siemens i/lub Allen Bradley

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie

• możliwość rozwoju i dostęp do najnowszych technologii

• atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pracy kierowana jest także do osób z doświadczeniem.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prezentacja firmy

Firma HEWITEC działa obszarze automatyki przemysłowej skupiając się głow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Okres próbny, potem na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis