Automatyk – OT/SCADA Designer

REDNT Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B

Zakres obowiązków:

- Projektowanie i rozwój systemów wizualizacji w oparciu o platformy SCADA/Historian

- Programowanie sterowników PLC

- Tworzenie oprogramowania do systemów sterowania i automatyki przemysłowej

- Prowadzenie utrzymania i wdrożeń systemów u klientów przemysłowych

Oferujemy:

- Pracę w innowacyjnym zespole specjalistów przy ciekawych projektach

- Możliwość szkolenia i doskonalenia zawodowego

- Bezpłatne śniadania, soki oraz owoce w biurze

- Parking pod firmą

- Ubezpieczenie na życie

- Ubezpieczenie NW

- Kartę sportową

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne

- Umiejętność projektowania z wykorzystaniem systemów SCADA (preferowane systemy: Asix, Zenon, Wonderware, WinCC,)

- Znajomość sterowników PLC (SIMATIC, GE, mile widziane Allen-Bradley)

- Dobra znajomość języka angielskiego

- Prawo jazdy kategorii B

- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

- Dyspozycyjność, terminowość

Mile widziane:

- doświadczenie z systemami DCS (PCS7)

- doświadczenie z systemami klasy historian (PI, Hyper Historian)

- umiejętność programowania w C# i SQL

Dodatkowym atutem będą zdolności graficzne i znajomość programów graficznych (Photoshop, Corel)

Prezentacja firmy

REDNT sp. z o.o. jest działającym ponad dekadę na rynku przedsięb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy