Bergman Engineering Sp. z o.o.
Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży tworzyw sztucznych, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Automatyk - Mechatronik
Miejsce pracy: Bolesławiec
AM/KJ/07/B

Zakres obowiązków:
• Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu linii technologicznych
• Lokalizowanie i usuwanie awarii oraz analizowanie ich przyczyn i skutków
• Wykonywanie przeglądów, prac konserwatorskich i modernizacji
• Wdrażanie nowych oraz optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych
• Prowadzenie dokumentacji sprawozdawczej, ewidencyjnej związanej z wykonywaną pracą
• Współtworzenie i realizacja polityki inwestycyjnej i remontowej
• Zarządzanie grupą podległych pracowników (motywowanie, przydział, rozliczenie z pracy)
• Udział w procesie wdrażania projektów
• Rozwijanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechatronika, Automatyka
• Dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w samodzielnym diagnozowaniu i usuwaniu usterek
• Znajomość zagadnień Lean Manufacturing, TPM, Six-Sigma, GMP
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się w mowie i piśmie
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Umiejętność współpracy z zespołem
• Uczciwość, lojalność, odpowiedzialność
• Otwarta postawa na realizację i poszukiwanie nowych rozwiązań

Nasz klient oferuje:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju oraz zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Ubezpieczenie medyczne
• Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres:
mp@bergman-engineering.com