Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 07/12/2016.

AUTOMATYK MAGAZYNU

Tomaszów Mazowiecki, Piotrków trybunalski, Opoczno, Łódź, Koluszki, łódzkie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

• Zapewnienie ciągłości pracy zautomatyzowanego systemu wysokiego składowania w Centrum Handlowo-Logistycznym.
• Saportowanie automatyki magazynowej oraz prowadzenie przeglądów układnic.
• Przeprowadzanie prac konserwacyjnych, naprawczych oraz usuwanie awarii zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.
• Realizowanie zadań związanych z wykonywaniem remontów i napraw urządzeń automatyki magazynowej.
• Usuwanie usterek instalacji automatyki magazynowej w Centrum Handlowo-Logistycznym w obszarze: systemu przenośników poziomych i pionowych, układnic regałowych, systemu wózków samojezdnych, automatycznych owijarek, urządzeń do sprawdzania palet, palomatów.
• Składanie zamówień na części zamienne.
• Współpraca z serwisami firm zewnętrznych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Wiedza z zakresu automatyki, elektroniki, mechatroniki.
• Uprawnienia elektryczne, energetyczne i gazowe w zakresie eksploatacji.
• Uprawnienia UDT do obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego.
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
• Umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową.
• Podstawowa znajomość obsługi programów Word, Excel.
• Chęć rozwoju, sumienność i odpowiedzialność.

Wybranym kandydatom oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
• Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.
• Bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.
• Dostęp do najnowszych technologii informatycznych.

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli... rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja