Michael Page Michael Page

Automatyk (k/m)

Obecnie, poszukujemy kandydatów otwartych na pracę w systemie 4-brygadowym na stanowisku Automatyka, którzy będą odpowiedzialny za wykonywanie napraw urządzeń w zakładzie dla układów automatycznych, elektronicznych
elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej ulokowana w Wałbrzychu.

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą:

* wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i remontów maszyn i urządzeń;
* prowadzenie dokumentacji interwencji w maszynach i urządzeniach
* zgłaszanie zapotrzebowania na wymienianie części maszyn i urządzeń;
* wykonywanie szkiców technicznych w ramach prac remontowych;
* analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu;
* uczestnictwo w tworzeniu i modyfikacji niezbędnej dokumentacji utrzymania ruchu;
* znajomość pojęć IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001 oraz przepisów BHP

Profil kandydata

Od kandydatów oczekiwane będą:

* wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie: automatyka, elektronika, mechatronika lub elektryka;
* minimum 1 rok doświadczenia w dziale Utrzymaniu Ruchu;
* znajomość podstawowych układów elektrycznych, pneumatyki i systemów sterowania z PLC;
* wiedza na temat FES; IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001
* umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

* pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
* bogaty pakiet socjalny
* opiekę medyczną dla pracownika + opcja dla rodziny,
* podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń i wdrażanie własnych pomysłów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wałbrzych
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page