Automatyk - Inżynier utrzymania ruchu

Contrologic

Września, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Contrologic od wielu lat realizuje projekty związane z automatyką przemysłową. W związku z poszerzaniem naszej oferty poszukujemy kandydatów na stanowisko:

            Inżynier Utrzymania Ruchu - Automatyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu  automatyki.
  • UWAGA: Tylko nowe maszyny z dokumnetacją, softem źródłowym oparte zawsze o S7.
  • Udział w działaniach wpływających na poprawę niezawodności m.in. przeglądy
  • Udział w modyfikacjach maszyn, zmiany programów sterujących PLC i HMI

WYMAGANIA:

  • Pasja techniczna
  • Wykształcenie techniczne – automatyka, elektronika
  • Doświadczenie min. 1 rok w zakładzie przemysłowym
  • Umiejętność sprawnego diagnozowania usterek maszyn i stanowisk montażowych.
  • Umiejętność programowania sterowników Siemens S7
  • Wiedza i obeznanie w zakresie działania napędów elektrycznych (falowniki) i pneumatyki
  • Dobra znajomość sensoryki występującej w maszynach przemysłowych
  • Posługiwanie się dokumentacją elektryczną
  • Uprawnienia SEP E1 do 1kV - w razie braku dajemy możliwość szybkiego uzupełnienia.

OFERUJEMY:

  • Wysokie zarobki
  • Kontrakt roczny z mozliwością przedłużenia
  • Zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę, działalność gosp. lub inne
  • Możliwość rozwoju w firmie o wysokim poziomie technologicznym i organizacyjnym
  • Namacalne wyniki pracy, dające dużą satysfakcję zawodową
  • Pomoc przy ewentualnej relokacji lub dojazdach

Prezentacja firmy

Contrologic jest firmą projektowo wykonawczą w obszarze automatyki i mec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Pomoc przy relokacji
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria