Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-handlowa branży Automotive poszukuje kandydata na stanowisko:

AUTOMATYK/ELEKTRONIK Utrzymania Ruchu

Miejsce Pracy: Węgierska Górka

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (automatyka, elektronika, robotyka)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość programowania sterowników PLC
  • Praktyczna znajomość zagadnień energoelektroniki, systemów sterowania, sensoryki
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych maszyn, rysunków technicznych
  • Mile widziana umiejętność tworzenie schematów elektrycznych maszyn
  • Mile widziana znajomość robotów przemysłowych
  • Mile widziana znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń, usuwanie awarii
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • Prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń na zakładzie
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • Podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1986 r. i początkowo specjalizowała się w regeneracji... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inżynieria, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Praca na produkcji