automatyk dział utrzymania ruchu odlewni al.

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 22766
Praca stała
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków:
  •  utrzymanie parku maszynowego w należytym stanie technicznym oraz w wymaganej dostępności

Oczekiwania:
  • podstawowa znajomość obsługi odlewniczych maszyn ciśnieniowych, pras okrawających
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki, elektroniki, pneumatyki, hydrauliki
  • znajomość sterowania Siemens (Sterowniki PLC s7-300, S7-200) oraz znajomość oprogramowania SIMATIC step 7
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (12h)
  • wykształcenie: min. średnie
  • uprawnienia: SEP „E” do 1kV

Oferta:
  • umowę o pracę
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)