Automatyk - budowa maszyn

Michael Page

Bielsko-Biała, śląskie

Michael Page Michael Page

Ciekawa i stabilna praca związana z realizacją ambitnych projektów, również w międzynarodowym środowisku w branży projektowania i budowy maszyn.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma z branży projektowania i budowy maszyn.

Opis stanowiska

  • Programowanie sterowników PLC, paneli operatorskich, robotów przemysłowych;
  • Symulacja pracy robotów w środowisku Tecnomatix i RobotExpert;
  • Dobór rozwiązań technicznych w obszarze programowania;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • Proponowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań u klientów.

Profil kandydata

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze programowania PLC;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka);
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność współpracy w zespole i rekomendowania rozwiązań;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Ciekawa i stabilna praca związana z realizacją ambitnych projektów, również w międzynarodowym środowisku;
  • Praca na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Duża samodzielność, możliwość realizacji własnych pomysłów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielsko-Biała
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page