Automation Tester

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, gdańskiego software house’u, specjalizującego się w tworzeniu rozwiązań z zakresu telewizji hybrydowej oraz Big Data, poszukujemy osoby na stanowisko:

Automation TesterMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Projektowanie i pisanie skryptów do testów automatycznych
  • Wykonywanie testów aplikacji webowych włączając w to także testy eksploracyjne
  • Tworzenie wymaganej dokumentacji testowej

Wymagania:

  • Wiedza i umiejętności z zakresu automatyzacji testów i czytania logów (poparte min. 2-3 letnim doświadczeniem)
  • Znajomość Robot Framework’a oraz Python’a
  • Znajomość metodyk Agile(Scrum)oraz technologii jak: JSON, XML+XSD
  • Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie (praca w zespołach międzynarodowych)

Znajomość języków programowania (C#, Java) oraz certyfikat ISTQB Foundation Level będą dodatkowym atutem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.