Automatyk (Grupa Bosch)

LSJ HR Group

Łozienica, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Łozienica

OFERUJEMY:

  • Udział w projekcie budowy od podstaw nowoczesnej fabryki - transfer linii i technologii (produkcja materiałów ściernych)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

OBOWIĄZKI:

  • Zapewnianie odpowiedniej sprawności maszyn produkcyjnych w obszarze elektryki/automatyki przemysłowej
  • Odpowiedzialność za wykrywanie usterek maszyn produkcyjnych oraz podejmowanie decyzji o następnych krokach związanych z ich usunięciem
  • Utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych
  • Przeprowadzenie TPM
  • Wprowadzanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego, udoskonalanie maszyn

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Min. 3 - letnie doświadczenie jako automatyk
  • Umiejętność diagnostyki maszyn
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (Siemens S5/S7)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym