AuPair & GapYear Finlandia 2016! praca z dziećmi i nauka fińskiego. Zostań Au Pair Helsinki 2016

Prowork.PL

Helsinki, zagranica

Opis stanowiska pracy

Kierunek Finlandia 2016! Chcesz poznać Skandynawię? Jak szybko nauczyć się fińskiego? Zostań Au Pair i zamieszkaj z fińską rodziną! Agencja Prowork Au Pair proponuje unikalną zamieszkania z fińską rodziną i poznania języka oraz codziennego życia w tym kraju! Zostań Au Pair w Finlandii! Ucz się fińskiego i pracuj w Finlandii! Wyjazdy są organizowane przez cały rok w dowolnych terminach na elastyczne pobyty 6-12 miesięczne (obowiązuje 2 tygodniowy okres wypowiedzenia). Obecnie wiele ofert dla Au pair Finlandia 2016 od października 2016: możesz zamieszkać jako aupair z fińską rodziną w Helsinkach, Turku, wielu innych rejonach pięknej Finlandii, w tym Laponii na farmie z psami husky
i reniferami :-) Jeśli szukasz niezwykłego pomysłu na gap year, wyjazd Au Pair Finlandia 2016 z Prowork spełni Twoje oczekiwania!
Jako Au Pair w Finlandii masz zagwarantowane:
● kontrakt na 6 -12 miesięcy jako Au Pair w Finlandii
● zamieszkanie (własny pokój) i wyżywienie
● kieszonkowe min. 280 Euro brutto/miesięcznie
• kurs j. fińskiego

Wymagania

● wiek 18- 29 lat
● dobry angielski
● doświadczenie w opiece nad dziećmi
● Au Pair musi być osoba niepalącą, stanu wolnego i bezdzietną
● zainteresowanie kulturą skandynawską,
ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
Jak zostać Au Pair w Finlandii i załatwić formalności
Zarejestruj się na stronieProwork lub przyślij maila i sprawdź jak zostać Au Pair w Finlandii. Oferujemy indywidualny dobór rodzin w Finlandii dla każdej kandydatki! Zaufaj naszemu doświadczeniu, Prowork AuPair od ponad 16 lat organizuje bezpieczne wyjazdy językowe do USA i Europy!
Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Finlandia na stronie AU PAIR Prowork w zakładce Au Pair Europa.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta