Opis stanowiska pracy

Centrum Obsługi Administracji Rządowej ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Audytor wewnętrzny - 1/4 etatu.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  1. Planowanie i organizowanie przeprowadzania kontroli.
  2. Prowadzenie analiz obszarów ryzyka w zakresie działalności oraz gospodarki finansowej jednostki.
  3. Prowadzenie bieżących i stałych akt audytu.
  4. Przygotowanie programu zadaniowego audytu.
  5. Przygotowanie rocznego planu audytu.
  6. Sporządzanie sprawozdań z realizacji zadań audytowych.
  7. Prowadzenie monitoringu wykonywania zaleceń pokontrolnych.
  8. Opracowywanie projektów procedur pokontrolnych.

Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania, niezbędne związane ze stanowiskiem urzędniczym:

  1. Obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub innego państwa, którego obywatelom, na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego, przysługuje prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
  2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
  3. Niekaralność za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  4. Co najmniej 3-letni staż pracy lub wykonywana, przez co najmniej 3 lata działalność gospodarcza o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku audytora.
  5. Wykształcenie wyższe.
  6. Posiadanie następujących kwalifikacji do przeprowadzania audytu wewnętrznego:

Jeden z certyfikatów: CIA, CGAP, CISA, ACCA, CFE, CCSA, CFSA, CFA lub Złożony, w latach 2003-2006, z wynikiem pozytywnym egzamin na audytora wewnętrznego przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Ministra Finansów, lub Uprawnienia biegłego rewidenta, lub Dwuletnia praktyka (określona w art. 286 ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych) w zakresie audytu wewnętrznego i legitymowanie się dyplomem ukończenia studiów podyplomowych w zakresie audytu wewnętrznego, wydanym przez jednostkę organizacyjną, która w dniu wydania dyplomu była uprawniona, zgodnie z odrębnymi ustawami, do nadawania stopnia naukowego doktora nauk ekonomicznych lub prawnych.

Wymagania dodatkowe:

  1. Znajomość przepisów prawa ze szczególnym uwzględnieniem: ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, prawa zamówień publicznych.
  2. Wiedza z zakresu metodologii przeprowadzania audytu wewnętrznego.
  3. Samodzielność w pracy oraz własna inicjatywa, poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania.
  4. Umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy.

Wymagane dokumenty (obowiązkowe):

1. List motywacyjny i życiorys – CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Obsługi Administracji Rządowej z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Kontrola jakości, Praca Analityka