InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Audytor w Punktach Sprzedaży Detalicznej

Miejsce pracy: Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Mrzeżyno

Opis stanowiska pracy:

  • Przeprowadzanie kontroli dotyczących dystrybucji oraz poziomu sprzedaży produktów naszego Klienta w punktach sprzedaży na podlegającym obszarze,
  • Dokonywanie wizyt kontrolnych w wyznaczonych wcześniej punktach,
  • Codzienne raportowanie wyników audytu poprzez system mobilny.

 Nasze wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku audytora, merchandisera, tajemniczego klienta lub przedstawiciela handlowego,
  • Gotowość do wykonywania pracy w terenie i wyjazdów służbowych poza miejscem zamieszkania,
  • Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Duża samodzielność w działaniu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność oraz bardzo wysoka kultura osobista,
  • Mile widziani studenci (zarówno dzienni jak i zaoczni) oraz absolwenci studiów lub szkoły średniej.

 Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań i możliwości pracę w obszarze audytu i kontroli,
  • Pracę od zaraz w oparciu o umowę cywilnoprawną,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód służbowy oraz telefon z aplikacją do raportowania,
  • Wysokie wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.