Opis stanowiska pracy

Firma z centralą w Krakowie zarządzająca siecią placówek w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Audytor, tajemniczy klient

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

-realizację audytów w naszych placówkach na terenie całego kraju
-przygotowywanie raportów z przeprowadzonych wizyt
-identyfikację nieprawidłowości w pracy naszych pracowników/naszego personelu

Wymagamy:

-ukończone 25 lat
-gotowości do podróży służbowych/mobilności
-uczciwości i rzetelności
-prawo jazdy kategorii B + własny samochód (zwrot kosztów podróży)

Oferujemy:

-dobrze płatną pracę dorywczą lub możliwość podjęcia stałej współpracy
(termin realizacji audytu do ustalenia)
-ciekawą i pełną wyzwań pracę

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o Ochronie Danych Osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne