Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie raportów (tak zwanych Snapshots) służących do oceny jakości pracy restauracji sieciowych na podstawie video oraz danych dostarczonych przez naszą aplikacje (między innymi: podejrzane transakcje ocena zachowania pracowników, higiena i jakość pracy,). Raporty są wykonywane przy użyciu gotowych formularzy
  • Punktualne dostarczanie sporządzanych raportów (do godz. 17 oraz pozostawanie w dyspozycji jeszcze przez 1 godzinę po sporządzenia raportów w razie konieczności ich poprawy)
  • Informowanie naszego wewnętrznego Działu Technicznego o wszelkich nieprawidłowościach związanych z działaniem naszych aplikacji wychwyconych podczas przeprowadzania audytów (na przykład: brak danych lub brak video na konkretnej lokalizacji

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenia z zakresu wykonywanych audytów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • opieke medyczna Medicover
  • ubezpeczenie grupowe Aviva
  • lekcje angielskiego w biurze w Gliwicach

Informacje dodatkowe:

  • szkolenia prowadzone są w języku polskim

Wymagania:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym - głównie w piśmie
  • rzetelność i dokładność w pracy

Rodzaj umowy: umowa o prace/B2B/umowa zlecenie

Wymiar godzinowy: pełny wymiar godzin z możliwością oderwania się od pracy w ciągu dnia

Wynagrodzenie: stawka godzinowa

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmująca się rozwojem oprogramowania oraz skalowalnych r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kontrola jakości, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Internet / e-commerce