Opis stanowiska pracy

Nasz Partner międzynarodowa Firma z branży elektronicznej, w związku z rozwojem na rynkach CEE, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Audytor Jakości Dostawców

Zadania:

Zarzadzanie procesami jakościowymi u podwykonawców
Zapewnienie jakości produktów poprzez współpracę z podwykonawcami
Bieżąca kontrola jakości w zakładach produkcyjnych
Przeprowadzanie audytów u producentów
Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją
Współpraca z kontrolą dostaw, inżynierami procesu i inżynierami jakości
Analiza wyników oraz inicjowanie działań korygujących
Raportowanie do Grupy

Oferta:

Bardzo samodzielne odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej strukturze
Atrakcyjny pakiet zatrudnienia
Szerokie możliwości rozwoju w nowotworzonej strukturze
Niezbędne narzędzia

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana elektronika, elektrotechnika)
Doświadczenie na podobnym stanowisku w produkcji o profilu technicznym
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
znajomość narzędzi PPAP, FMEA, QCP, 8D
Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Samodzielność
Dążenie do realizacji celów oraz konsekwencja w działaniu

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości