Audytor energetyczny

IWNISE Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Audytor energetyczny - niezbędna wiedza i doświadczenie w przeprowadzaniu:
- audytów energetycznych,
- audytów efektywności energetycznej przedsiębiorstw,
- audytów efektywności energetycznej celem uzyskiwania Świadectw efektywności energetycznej tzw. Białych Certyfikatów.
Wymagane doświadczenie w procesach - uczestnictwo w projektach z zakresu poprawy efektywności energetycznej przedsiębiorstw.
Niezależnie od powyższych wymagań poszukujemy auditorów z zakresem wiedzy i doświadczeniami w procesie wspomagania zarządzania energią trakcyjną pojazdów szynowych lub uczestniczących w audycie zużycia energii trakcyjnej .
Obszar pracy - cała Polska.

Wymagania

Posiadanie uprawnień do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej: - budynków lub
- floty transportowej w szczególności pojazdów szynowych,
Doświadczenie w procesach i uczestnictwo w audytach energetycznych lub certyfikacjach lub ekspertyzach lub badaniach lub projektach z zakresu zarządzania efektywnością energetyczną bądź poprawy efektywności energetycznej.
Mile widziane doświadczenie z zakresu poprawy efektywności energetycznej użytkowania pojazdów szynowych

Prezentacja firmy

zarządzanie, nadzór i koordynacja robót budowlanych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Energetyka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Analityka, Praca Architektura