Opis stanowiska pracy

• Wykonywanie audytów energetycznych w zakresie energii elektrycznej i cieplnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wymogami norm technicznych.
• Przygotowywanie wniosków i dokumentacji do Urzędu Regulacji Energetyki w zakresie uzyskania świadectw efektywności energetycznej.
• Współpraca ze specjalistami technicznymi z branży energetycznej, ciepłowniczej, gazowniczej, układy HVAC.
• Nadzór nad stroną techniczną, jakością i terminowością realizowanych projektów.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (energetyczne, elektryczne, ciepłownictwo i ogrzewnictwo, auditing energetyczny, ochrona środowiska i kierunki pokrewne).
• Minimum rok doświadczenia zawodowego w realizacji audytów energetycznych.
• Bardzo dobra, praktyczna znajomość programu Ms Office (szczególnie Excel i Word).
• Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technicznych.
• Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
• Uczestnictwo w ciekawych projektach.
• Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka