Auditor wiodący IFS/BRC

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • wykonywanie przeglądów technicznych, inicjowanie auditów, prowadzenie działań auditowych, raportowanie
  • certyfikacja zgodnie z obowiązującymi procedurami firmy
  • ciągła współpraca z Managerem działu Food
  • certyfikacja zgodnie z wymogami firmy w określonym terminie
  • współpraca z zespołem analityków i laborantów
  • kooperacja z zagranicznymi oddziałami firmy
  • szkolenia techniczne pracowników, wsparcie merytoryczne
  • ciągłe zdobywanie nowej wiedzy

Wymagania:

  • doskonała wiedza na temat przemysłu spożywczego (z różnych obszarów spożywczych), HACCP i certyfikacji, duża wiedza na temat standardów IFS/BRC
  • certyfikat Auditora Wiodącego bądź Train the Trainer
  • wykształcenie kierunkowe (biotechnologia, technologia żywienia lub pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej bądź pokrewnej
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra umiejętność pracy w programach MS Office (szczególnie Excel)
  • skrupulatność, komunikatywność, umiejętność i chęć pracy w zespole

Oferujemy:

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej, rozpoznawalnej firmie o wysokich standardach
  • pracę na pełny etat w stałych godzinach
  • możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
  • atrakcyjne warunki finansowe i dodatkowe benefity
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials