Auditor standardu REDcert i KZR INiG- cała Polska

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Wykształcenie wyższe w zakresie: nauk rolniczych, nauk środowiskowych, energetyki odnawialnej lub pokrewnych; środowiska, inżynierii procesowej, technologii chemicznej, biologii, chemii, fizyki; botaniki, ekologii, leśnictwa, gleboznawstwa.
5-letnie doświadczenie zawodowe w powyższych obszarach, w tym co najmniej 2 lata pracy związanej z systemami zarządzania jakością i/lub środowiskiem/zrównoważonym rozwojem.
Odpowiednie umiejętności i wiedza potrzebne do oceny kryteriów związanych z użytkowaniem gruntów, bilansem masy, obliczeń emisji gazów cieplarnianych, procesów produkcji biopaliw.
Znajomość wymagań prawnych w obszarze biopaliw i wiedza w zakresie systemów zrównoważonego rozwoju dla biopaliw (KZR INiG, REDcert, ISCC) będzie dodatkowym atutem.
Ukończony cykl szkoleń (40 godzin) dla auditora wiodącego systemów zarządzania (według ISO 19011 lub równoważnej).
Predyspozycje do pracy auditora, uczciwość, terminowość, staranność, gotowość do ciągłego doskonalenia.
Co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego.
Znajomość MS Office (Excel, Word).
Umiejętność pracy zespołowej i samodzielnej, szybkiego podejmowania decyzji.
Gotowość do częstych podróży służbowych.
Ważne prawo jazdy kat B.
Mile widziane doświadczenie w pracy auditora systemów zarządzania jakością i/lub środowiskiem lub w systemach zrównoważonego rozwoju.

Osoby zainteresowane spełniające wszystkie wymienione kryteria prosimy o przesłanie cv.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości