Auditor ISO 9001 w obszarze farmaceutycznym- cała Polska

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Auditor systemu zarządzania jakością wg ISO 9001
w obszarze farmaceutycznym

Wymagania

Wykształcenie farmaceutyczne

Minimum 5 lat ogólnego doświadczenia zawodowego na pełnym etacie

Minimum 2 lata pełnoetatowego doświadczenia zawodowego w farmacji

Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego ściśle związanego z systemem zarządzania jakością wg ISO 9001 (np. jako pełnomocnik, specjalista, szkoleniowiec, konsultant itp.)

Szkolenia z technik, praktyk i metod auditowania (np. auditor wewnętrzny, auditor wiodący)

Min. 3 szkolenia z wymagań standardu ISO 9001, terminologii, dokumentacji, doskonalenia SZJ

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości