Auditor ISO 14001 i ISO 9001 w przemyśle tekstylnym i skórzanym cała Polska

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego teamu, poszukujemy osoby na stanowisko :

Auditor ISO 14001 i ISO 9001 w przemyśle tekstylnym i skórzanym

Wymagania

Wykształcenie techniczne
Minimum 4 lata pełnoetatowego doświadczenia zawodowego w przemyśle tekstylnym i skórzanym
Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego ściśle związanego z systemem zarządzania środowiskiem wg ISO 14001 oraz systemem zarządzania jakością wg ISO 9001 (np. jako pełnomocnik, specjalista, szkoleniowiec, konsultant itp.)
Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego ściśle związanego z ochroną środowiska, gospodarką odpadami i nadzorem nad wymaganiami prawnymi w obszarze środowiskowym w branży (np. jako specjalista ds. ochrony środowiska itp.)
Szkolenia z technik, praktyk i metod auditowania (np. auditor wewnętrzny, auditor wiodący)
Min. 3 szkolenia z wymagań standardu ISO 9001, terminologii, dokumentacji, doskonalenia SZJ
Minimum 3 szkolenia z wymagań ISO 14001, terminologii, dokumentacji, doskonalenia SZŚ
Szkolenie z wymagań norm ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015
Szkolenie z aktualnych wymagań prawnych w obszarze ochrony środowiska i gospodarki odpadami (nie starsze niż z ostatnich 12 miesięcy)
Minimum 6 różnych szkoleń z obszaru ochrony środowiska / nadzoru emisji/imisji/zanieczyszczeń / gospodarki odpadami itp. lub wykształcenie środowiskowe

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria prosimy o przesłanie cv.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości