Auditor GMP+ cała Polska

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy wykwalifikowanych auditorów standardów GMP+
oraz kandydatów na auditorów GMP+
Aby zostać auditorem GMP+ należy spełnić poniższe wymagania:

Ogólne wymagania dla auditora (takie same, jak w przypadku normy ISO 9001 w obszarze: kod EA 1, 3 lub 31/1
Ukończone studia związane z technologią żywienia, technologią żywności, weterynarią lub naukami pokrewnymi
Min. 4 lata doświadczenia zawodowego w zakresie pasz, środków żywienia zwierząt lub branży spożywczej
Min. 2 lata doświadczenia związanego z systemami zarządzania jakością w branży spożywczej, paszowej lub w inny sposób związanego z systemem GMP
Kurs na auditora wiodącego (40 godzin, IRCA)
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Po nawiązaniu współpracy DEKRA oferuje zorganizowanie udziału w obowiązkowym egzaminie dla auditorów standardów GMP+.

Wymagania

Warunkiem powołania na stanowisko auditora GMP+ przez DEKRA jest ponadto zdanie egzaminu na auditora GMP+ (B1, B2, B3, B4) w przynajmniej jednym z zakresów:

• Produkcja materiałów paszowych
• Produkcja mieszanek paszowych
• Produkcja dodatków paszowych
• Transport drogowy
• Frachtowanie
• Handel
• Magazynowanie

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria prosimy o przesłanie CV .

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości