Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

AUDITOR
Cała Polska

Poszukujemy Auditorów w niżej wymienionych branżach:

1. Auditor ISO 9001 w obszarze FARMACEUTYCZNYM
2. Auditor ISO 14001 i ISO 9001 w przemyśle TEKSTYLNYM i skórzanym
3. Auditor standardu GMP+
4. Auditor standardu REDcert i KZR INiG
5. Wykwalifikowany Auditor IFS
6. Auditor BHP w branży TRANSPORTOWEJ
7. Auditor w obszarze SPAWANIA materiałów metalowych wg ISO 3834
8. Auditor zintegrowanego systemu zarządzania w BUDOWNICTWIE

Prosimy o zapoznanie się z opisem stanowisk na naszej stronie . Jeżeli spełniają Państwo nasze oczekiwania , prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikuj z podaniem nazwy stanowiska( branży) bądź bezpośrednio przez naszą stronę internetową.

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie branżowe min. 3 lata

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez DEKRA Certification Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Certification Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Pl. Solny 20, 50-063 Wrocław. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości