Auditor BHP w branży transportowej cała Polska

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy auditorów systemów zarządzania wg OHSAS/PN-N-18001
z doświadczeniem w branży transportowej

Poszukujemy auditorów

systemu zarządzania BHP wg OHSAS i/lub PN-N-18001
z doświadczeniem zawodowym w branży transportowej

Wymagania

Podstawowe wymagane kryteria:

wykształcenie wyższe
uprawnienia związane z pełnieniem funkcji w BHP (wykształcenie lub kursy)
minimum 4 lata pełnoetatowego doświadczenia zawodowego w branży transportowej
minimum 2 lata doświadczenia zawodowego ściśle związanego z systemem zarządzania BHP wg OHSAS i/lub PN-N-18001 (np. jako pełnomocnik, specjalista, szkoleniowiec, konsultant itp.)
doświadczenie zawodowe w służbie BHP (czas doświadczenia i stanowisko zależne od ukończonych kursów lub edukacji w BHP) w branży transportowej
szkolenia z technik, praktyk i metod auditowania (np. auditor wewnętrzny, auditor wiodący)
minimum 5 dni szkoleń związanych z wymaganiami norm PN-N-18001:2004 oraz OHSAS 18001:2007
szkolenie z aktualnych wymagań prawnych w obszarze BHP (nie starsze niż z ostatnich 12 miesięcy) oraz w branży transportowej

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości