Au pair w Szwajcarii/ nowe oferty na 2017 rok/ nauka i praca z dziećmi

Prowork.PL

Berno, Zurych, Bazylea, Lucerna, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jak zostać Au Pair w Szwajcarii? Jak wyjechać do Szwajcarii? Jeśli Masz 18- 29 lat skorzystaj z programu Au Pair Szwajcaria i wyjedź na rok do Szwajcarii! Zamieszkaj ze szwajcarską rodziną jako Au Pair i ucz się niemieckiego. Au Pair Szwajcaria z Prowork to najlepsza oferta na rynku! Bezpłatny kurs j. niemieckiego i przelot do Szwajcarii dla Au Pair. Roczne kontrakty z rodzinami szwajcarskimi i praca Au pair opieka nad dziećmi. Program Au Pair w Szwajcarii jest oficjalnym programem wymiany kulturowej. Firma Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce prowadzącym nabór do udziału w programie Au Pair Szwajcaria 2016/2017. Program skierowany jest do młodych osób - absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Szwajcarii, szkolić niemiecki i podróżować! To również świetna opcja na #gapyear w Szwajcarii! Jeśli lubisz dzieci i chcesz spędzić rok w Szwajcarii i uczyć się języka niemieckiego skontaktuj się z nami i sprawdź czy spełniasz podstawowe wymogi programu Au Pair Szwajcaria. Ponadto zobacz inne sprawdzone oferty z Prowork dla Au Pair USA i w Europie m.in Au Pair Anglia, Au Pair Francja, Au Pair Hiszpania, Au Pair Włochy i inne kraje gdzie możesz zamieszkać z rodziną za granicą i uczyć się języka obcego.

Au Pair w Szwajcarii ma zagwarantowane w zamian za opiekę nad dziećmi 30 godz/tydz:
●roczny kontrakt na pracę AU PAIR u rodziny szwajcarskiej
●bezpłatny przelot z Polski do Szwajcarii
●kieszonkowe 700 CHF miesięcznie
●ubezpieczenie medyczne
●bezpłatny kurs języka niemieckiego
● urlop dla au pair Szwajcaria 5 tyg/rocznie

Wymagania

Aupair w Szwajcarii wiek uczestnictwa 18- 29 lat
●znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
●doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)
●kandydat/ka na wyjazd Au Pair musi być osobą niezamężną i bezdzietną

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne