Au Pair – praca i nauka w USA – przelot GRATIS

Gawo Recruitment

Nowy Jork, zagranica

Opis stanowiska pracy

Mamy dla Ciebie świetną ofertę spędzenia roku w Stanach Zjednoczonych!

Amerykańska rodzina z Nowego Jorku z dwójką dzieci (6 i 10 lat) poszukuje opiekunki na okres 12 miesięcy. Pracując jako Au Pair w amerykańskiej rodzinie będziesz opiekować się dziećmi i na pewno opanujesz biegle język angielski. Jest to niepowtarzalna okazja poznania amerykańskiej kultury i zawarcia nowych znajomości.

Oferujemy:

  • bezpłatny bilet lotniczy
  • bezpłatne 4-dniowe szkolenie w Nowym Jorku
  • bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
  • kieszonkowe 783$ miesięcznie
  • stypendium w wysokości 500$ na wybrany kurs
  • bezpłatne pełne ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy,
  • ukończona szkoła średnia,
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • wiek: 18-27 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)

Obowiązki:

  • opieka nanad dziećmi max 45h/tyg.
  • nauka na kursach językowych, zawodowych bądź innych.
  • roczny pobyt u amerykańskiej rodziny

Nie zwlekaj! Już dziś zaplanuj swoją przyszłość!

Aby uzyskać szczegóły oferty skontaktuj się z nami.

Organizujemy także wyjazdy Au Pair do krajów europejskich!

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1-2 lata
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne