Au Pair – praca i nauka USA San Francisco – przelot GRATIS

Gawo Recruitment

USA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Au Pair – praca i nauka USA San Francisco – przelot w obie strony GRATIS

Mamy dla Ciebie świetną ofertę spędzenia roku w Stanach Zjednoczonych!
Amerykańska rodzina z San Francisco poszukuje opiekunki na okres 12 miesięcy.
Pracując jako Au Pair w amerykańskiej rodzinie opiekujesz się dziećmi i na pewno opanujesz biegle język angielski. Jest to niepowtarzalna okazja poznania amerykańskiej kultury i zawarcia nowych znajomości.

Oferujemy
- bilet lotniczy za darmo!!!
- 4-dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku (hotel ulokowany na Manhattanie)
- opłacone kursy w amerykańskich szkołach!
- bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie, a dodatkowo - kieszonkowe na własne wydatki min. 783$/ miesięcznie + 500$ na wybrany kurs!
- pełne ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania:
- 18-27 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy
- ukończona szkoła średnia
- doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Obowiązki:
- min. roczny pobyt u amerykańskiej rodziny
- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max 45h/tyg.
- babysitting – nie więcej niż 3 wieczory/tyg.
- nauka na kursach językowych, zawodowych bądź innych

Aby uzyskać szczegóły oferty skontaktuj się z nami.
Organizujemy także wyjazdy Au Pair do krajów europejskich!

Nie czekaj zgłoś się już dziś!
Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej , napisz lub zadzwoń!

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta