atrakcyjna praca na produkcji (Teofilów), wysokie stawki, od zaraz!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Mamy dla Ciebie atrakcyjną pracę na produkcji, jeśli szukasz pracy od zaraz! Lokalizacja Teofilów, wygodny dojazd!

Nr ref.: 39851
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • prosta praca w procesie produkcji
  • praca w systemie 3 zmiany lub 4 brygady

Oczekiwania:

Możesz dostać pracę jeszcze dziś, wystarczy, że:

  • jesteś gotowy do podjęcia pracy od zaraz
  • szukasz stabilnego, długofalowego zatrudnienia
  • masz dobry wzrok
  • masz zdolności manualne

Oferta:

Zobacz co możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie!
  • opłacone wszystkie składki
  • wypłaty zawsze na czas!

Uwaga, zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)