Atrakcyjna oferta pracy dla Lekarza Internisty, Anestezjologa i Ginekologa

Portal-medica.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do nowoczesnego niepublicznego szpitala w Lubinie na Dolnym Śląsku poszukujemy:

  • Lekarza Internistę
  • Lekarza Anestezjologa
  • Lekarza Ginekologa

A-Team Health Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.

Lokalizacja: Lubin, woj. Dolnośląskie

Opis placówki: Nowoczesny szpital niepubliczny z 460 łóżkami w Lubinie, blisko Wrocławia i Legnicy, zaledwie 100 kilometrów od granicy niemieckiej i czeskiej, w bogatym powiecie w zagłębiu miedziowym.

Zakres obowiązków:

- świadczenie usług medycznych

Oferujemy:

-atrakcyjne warunki finansowe
- forma zatrudnienia –do uzgodnienia
- możliwość współpracy z przychodnią w Lubinie w ramach POZ
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych
- pracę w zgranym i profesjonalnym zespole

Wymagania:

Dla lekarza Internisty:
- posiadanie specjalizacji z chorób wewnętrznych lub w trakcie specjalizacji

Dla Lekarza Anestezjologa:
- posiadanie specjalizacji II, I stopnia z anestezjologii lub w trakcie specjalizacji

Dla Lekarza Ginekologa:
- posiadanie specjalizacji z ginekologii lub w trakcie specjalizacji

Sprawdź na naszej stronie i aplikuj już dziś :
www.ateamhr.com
lub bezpośrednio pod adresem email :

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia