Opis stanowiska pracy

Asystentka w zespole planowania i nadzorowania auditów :

- bieżące wsparcie w codziennych pracach biurowych
- administracja obiegu dokumentów
- bieżące wsparcie zespołu planowania i nadzorowania auditów w pracach biurowych
- sprawdzanie dokumentacji audytowej
- wysyłanie dokumentów na gremium
- przygotowywanie wzorów certyfikatów
- skanowanie, archiwizowanie, inne prace biurowe

Oferujemy:

- umowa zlecenie
- praca od poniedziałku do piątku na ½ etatu z możliwością zatrudnienia na etat
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kreatywnym zespole

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

- znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (warunek konieczny)
- wykształcenie min. średnie, mile widziani studenci
- dobra organizacja pracy
- znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
- dobra znajomość pakietu Office
- umiejętność pracy w zespole
- chęć zdobycia doświadczania i rozwoju osobistego
- komunikatywność i otwartość
- umiejętność szukania rozwiązań
- samodzielność
- dokładność́ i sumienność́ realizacji zadań

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa