Opis stanowiska pracy

Firma doradcza poszukuje kandydatek na stanowisko ASYSTENTKI PREZESA ZARZĄDU

Opis stanowiska pracy:

  • wsparcie Zarządu w pracach bieżących
  • koordynacja prac zleconych przez Zarząd
  • prowadzenie korespondencji z kontrahentami, w tym w języku angielskim
  • drobne tłumaczenia
  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
  • przygotowanie materiałów informacyjnych i marketingowych
  • przygotowywanie i wsparcie w prowadzeniu prezentacji dla kontrahentów
  • współpraca ze wszystkimi działami spółki
  • uczestnictwo oraz wsparcie w negocjacjach w kraju i zagranicą: m.in. Niemcy, Litwa, Ukraina, Czechy, Rumunia
  • ambitne zadania wymagające samodzielności, logicznego myślenia i zdobywania niezbędnych informacji z rynku i otoczenia,

Wymagania

  • Warunek konieczny - biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie minimum 1 rok na stanowisku podobnym
  • umiejętność kreowania niestandardowych rozwiązań, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • samodyscyplina i umiejętność organizacji zadań w czasie,
  • nastawienie na realizację celów
  • łatwość w budowaniu relacji B2B
  • czynne prawo jazdy kat B.
  • dyspozycyjność
  • gotowość do wyjazdów, w tym delegacji zagranicznych
  • nienaganna prezencja

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą pracę, niosącą za sobą wyzwania,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w środowisku międzynarodowym,
  • cykliczne szkolenia,
  • niezbędna narzędzia pracy,

Prezentacja firmy

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o. o. jest jedną z najskute... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat