Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service jest prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2360.
Specjalizujemy się w organizacji zatrudnienia oraz rekrutacji, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko ASYSTENTKA  nr ref.  AAB/07/15
Miejsce zatrudnienia: WARSZAWA

Szukamy osób, które chętnie podejmą się zadań związanych m.in. wsparciem naszego klienta w zakresie komunikacji zarówno krajowej jak i zagranicznej, asystowaniem w spotkaniach, przygotowywaniem zestawień, wykresów, analiz, raportów; koordynowanie organizacji  szkoleń, wyjazdów, spotkań, podróży służbowych z tłumaczeniem spotkań oraz korespondencji, współpracą z Ambasadami, realizacją bieżących działań administracyjno-biurowych; wsparciem pracy naszego klienta - realizacja celów drugoplanowych

Wymagania

Pracownik, którego szukamy powinien przede wszystkim:

- posługiwać się płynnie językiem angielskim zarówno w mowie jak i  piśmie
- posiadać bezwzględne  doświadczenie w pracy na stanowisku Asystentki
- posiadać wykształcenie wyższe
- posiadać  doskonałe zdolności komunikacyjne

… poza tym szukamy osób
, kreatywnych, asertywnych, umiejących samodzielnie i efektywnie zarządzać swoim czasem pracy, potrafiących wykonywać kilka zadań równocześnie

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat