Opis stanowiska pracy

Konecranes and Demag Sp. z o.o. jest światowym liderem w swojej branży, należącym do grupy Konecranes Lifting Businesses ™. Obsługujemy Klientów z przemysłu wytwórczego oraz stocznie i porty oferując systemy transportu bliskiego oraz usługi serwisu, dzięki którym podnosimy wydajność ich pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy profesjonalnych kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka

Opis zadań:

•Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura,

•Organizacja spotkań i podróży służbowych,

•Nadzór nad organizacją i przechowywaniem dokumentacji,

•Archiwizacja dokumentów,

•Koordynacja zamówień artykułów biurowych,

•Koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

•Zapewnianie wsparcia w kontaktach z klientami, instytucjami i urzędami,

•Pomoc przy organizacji konferencji, imprez oraz szkoleń,

•Obsługa floty samochodowej – wydawanie, przyjmowanie samochodów, przygotowywanie dokumentów,

•Przyjmowanie gości,

•Inne prace biurowe związane z bieżącymi potrzebami firmy.

Wymagania

Wymagania:

•Student / studentka lub absolwent studiów,

•Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego,

•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

•Znajomość obsługi Pakietu MS Office w środowisku Windows,

•Komunikatywność,

•Zaangażowanie,

•Otwartość,

•Sumienność / dokładność.

Oferujemy:

•Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego,

•Niezbędne narzędzia pracy,

•Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Grupę Konecranes, w szczególności przez Konecranes and Demag Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Grupę Konecranes, w szczególności przez Konecranes and Demag Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

•Zastałam/łem poinformowana/ny przez Administratora Danych Osobowych, tj. Konecranes and Demag Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: ul. Grunwaldzka 250, 80-314 Gdańsk) o tym, że:

1.Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO).

2.Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

3.Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 lata od dnia przesłania CV.

4.Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Prezentacja firmy

Konecranes and Demag Sp. z o.o. <br/>Konecranes to wiodąca na ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa