Opis stanowiska pracy

- obsługa telefoniczna sekretariatu, udzielanie wstępnej informacji o Związku
- wstępna analiza ofert – udzielanie odpowiedzi
- koordynacja korespondencji przychodzącej / wychodzącej
- obsługa gości / spotkań
- wykonywanie bieżących czynności administracyjnych zleconych przez przełożonego
- koordynacja wyjazdów służbowych
- redagowanie pism
- prace asystenckie – współpraca z Prezesem, Zarządem, zespołem
- opracowywanie Newslettera
- organizacja warsztatów
- zaopatrzenie biura

Wymagania

- licencjat lub mgr
- doświadczenie ok. 1 roku na podobnym stanowisku
- dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Outlook, Excel)
- bardzo dobra organizacja czasu i stanowiska pracy
- energiczność
- pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
- wysoka kultura osobista
- dobra komunikacja
- profesjonalizm, dokładność
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Prezentacja firmy

www.zpp.net.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
od 01.01.2017
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat