Opis stanowiska pracy

• Zapewnienie kompleksowego i profesjonalnego wsparcia administracyjnego Zarządu

• Przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji

• Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów i informacji.

• Uczestniczenie w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy i Zarządu.

• Kontakt z partnerami biznesowymi, negocjacje warunków współpracy

• Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie

• Organizowanie i udział w spotkaniach biznesowych, sporządzanie notatek

• Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez Przełożonego

Wymagania

• Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Min. średnie wykształcenie.

• Praktyczna znajomość pakietu MS Office

• Mile widziana średniozaawansowana znajomość języka angielskiego.

• Wysoko rozwinięte umiejętność komunikacyjne,

• Sumienność, zaangażowanie, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

• Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,

• Wysoka kultura osobista.

Oferta obejmuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Dogodną lokalizację w Centrum Warszawy

• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w ramach struktur firmy

• Miła, przyjazna i życzliwa atmosfera pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  z  dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Prezentacja firmy

HR Systems Sp. z o. o. działa w branży doradztwa personalnego i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat