Axtel Sp. z o.o. Sp. K.
Axtel Sp. z o.o. Sp. K. od ponad 14 lat działa w branży ICT i współpracuje z największymi światowymi producentami rozwiązań sieciowych i nowoczesnych technologii komunikacyjnych.
Jesteśmy nowoczesną i otwartą firmą, która przyjmuje do swojego zespołu kreatywnych ludzi.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Asystentka Zarządu

Od: Axtel Sp. z o.o. Sp. K.
Miejsce pracy: Warszawa

Axium Sp. J.

Axium od ponad 10 lat działa w branży ICT i współpracuje z największymi światowymi producentami rozwiązań sieciowych i nowoczesnych technologii komunikacyjnych.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie kalendarza spotkań Prezesa,
  • Realizacja zleconych zadań, przygotowywanie zestawień i raportów,
  • Przygotowywanie dokumentacji w języku polskim i angielskim,
  • Organizowanie spotkań biznesowych, konferencji, podróży służbowych,
  • Korespondencja z partnerami krajowymi i zagranicznymi,
  • Administracja floty samochodowej,
  • Koordynowanie sprawnego obiegu informacji w firmie
  • Obsługa biura i archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość drugiego języka obcego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (wymagana zaawansowana znajomość programu Excel);

Cechy:

  • Inicjatywa i energia w działaniu,
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem,
  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność;

Oferujemy:

  • Stabilną umowę i wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, komórka),
  • Szkolenia zapewniające rozwój kompetencji,
  • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych,
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym,
  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole;