Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
W StepStone wszystko co robimy, ma jeden cel: precyzyjne dopasowanie najlepszych talentów do najlepszych firm. Zajmujemy się tym każdego dnia – lubimy to i jesteśmy w tym najlepsi. Klientom polecamy najlepszych kandydatów, kandydatom – pomagamy znaleźć ich pracę marzeń. Bazujemy na eksperckiej wiedzy, którą zdobywaliśmy w ciągu ostatnich 20 lat na 24 rynkach Europy i ponad 30 całego świata.Wierzymy, że wśród decyzji, które podejmujemy w życiu, trzy najważniejsze to: z kim się wiążemy, gdzie mieszkamy i gdzie pracujemy. Wsparcie we właściwym wyborze pracy rozumiemy jako naszą misję. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł odpowiednie miejsce dla siebie. Zależy nam na połączeniu właściwego kandydata z firmą, która szuka właśnie jego! Od 2019 roku StepStone jest dostępny również w Polsce, gdzie chcemy na stałe wpisać się w krajobraz szeroko pojętego rynku pracy.

ASYSTENTKA ZARZĄDU

Miejsce pracy: Warszawa

(nr ref.: ASYST/08/2014)

Zadania:

  • sporządzanie raportów dla zarządu
  • przygotowywanie materiałów do prezentacji
  • wsparcie bezpośredniego przełożonego w realizacji jego zadań
  • organizacja i prowadzenia kalendarza spotkań
  • dbanie o właściwy przepływ informacji
  • obsługa administracyjna biura

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • umiejętność podejmowania decyzji i dobra organizacja
  • biegłość w posługiwaniu się MS Office
  • umiejętność tworzenia/przygotowywania prezentacji

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym środowisku
  • rozwój zawodowy